Nova Ukrainian School

Нова українська школа в м. Сідней, Австралія

Батькам

Умови  запису учнів до школи. Батьки бажаючі записати своїх дітей до нашої школи, повинні прочитати та ознайомитись з цим документом.

1. Наша школа знаходиться у приміщенні державної школи і закони вимагають від нас дотримуватись усіх правил та норм поведінки на шкільній території увесь час, напротязі якого ми будемо навчатись.

2. Школа неприбуткова самостійна юридична одиниця, реєстрована в Департаменті освіти. Оплата за навчання не покриває всі витрати пов’язані із школою, тому, своєчасна оплата за навчання і участь батьків у шкільних імпрезах для збірки фондів дуже важлива.

3. Учням не дозволяється, без дозволу педагогів, залишати територію школи в навчальний час. У випадку пропуску занять, або якщо є необхідність учневі залишити уроки раніше, учень повинен дати вчителеві записку від батьків (чи осіб, які їх замінюють) відносно причин відсутності на заняттях.

4.    Учні повинні приходити до школи за 5-10 хвилин до початку занять в чистому та охайному одязі, та в черевиках (“в’єтнамки” не дозволяються). Батьки повинні вчасно, не пізніше 15 хвилин забирати своїх дітей після закінчення школи.

5. Учні мають з повагою ставитись до вчителя і повинні своєчасно виконувати домашнє завдання батьки повинні слідкувати за цим. У щоденнику є місце для підпису батьків після перевірки виконаного домашнього завдання.

6. Учні повінні берегти майно школи, обережно поводитися як з власними речами, так і з речами інших учнів чи вчителів.

7. Не дозволяється використання плейєрів, електронних ігор та мобільних телефонів під час навчального процесу. Не дозволяється приносити до школи та на її територію будь-яку зброю (навіть іграшкову), вибухонебезпечні та вогненебезпечні речовини, гострі предмети і так далі.

8. Батьки поівинні повідомити вчителя, якщо дитина буде відсутня.

Голова Союзу українок в Австралії відділу ім. Анни Ярославни, пані Леся Балюк переглядає зошит Прописи.

Our school is sponsored by:

Союз українок Австралія, відділ ім. Анни Ярославни

Ukrainian Studies Foundation of Australia

Фундація українознавчих студій в Австралії

Our school is proudly supported by: